BAFTA 2018 pilnas nominacijas ir nugalėtojų sąrašą | LT.rickylefilm.com
Renginys

BAFTA 2018 pilnas nominacijas ir nugalėtojų sąrašą

BAFTA 2018 pilnas nominacijas ir nugalėtojų sąrašą

BAFTA 2018 nugalėtojai paaiškėjo

Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris išvalyti.

Tai buvo didžiulis naktį 2018 BAFTA apdovanojimų tris skydų Už EBBING, Misūris, neatimtų laimi geriausio filmo, neįvykdyti britų kino, Best Original Scenarijaus ir Geriausias antrojo plano aktorius ir Geriausio Aktorė monolitinio narių Sam Rockwell ir Frances McDormand.

load...

Patalpinta Absoliučiai žavinga žvaigždutėmis Joanna Lumley, vakare taip pat pamatė didžiulę pergalę britų aktorius Daniel Kaluuya, apdovanotas kaip EE kylanti žvaigždė už vaidmenį išeiti.

Pamatyti pilną sąrašą žemiau nugalėtojai:

Geriausias filmas

Call Me By Your Name
tamsiausių Hour
Diunkerko
formos vandens
trijų skydų Už EBBING, Misūris - NUGALĖTOJAS

Išskirtinis britų kino

load...

Tamsiausia Valanda
mirtis Stalino
Dievo šalyje
Ledi Makbet
Paddington 2
Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris - Nugalėtojas

Geriausias režisierius

"Blade Runner 2049 - Denisas Villeneuve
Call Me By Your name - Luca Guadagnino
Diunkerko - Christopher Nolan
Shape vandens - Guillermo Del Toro - WINNER
Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris - Martin McDonagh

Geriausio aktorė

Annette Bening - kino žvaigždės ne mirti Liverpulyje
Frances McDormand - Trys lentose Lauko EBBING, Misūris - Nugalėtojas
Margot Robbie - I, Tonya
Sally Hawkins - formos vandens
Saoirse Ronan - Lady Bird

Geriausio aktoriaus

Danielis Day-Lewisas - fantomas Temą
Daniel Kaluuya - Get Out
: Gary Oldman - Tamsiausia Valanda - NUGALĖTOJAS
Jamie Bell - kino žvaigždės ne mirti Liverpulyje
Timothee Chalamet - Call Me By Your Pavadinimas

Geriausia antro plano aktorė

Allison Janney - Aš, Tonya - NUGALĖTOJAS
Kristin Scott Thomas - Tamsiausia Valanda
Laurie Metcalf - Lady Bird
Lesley Manville - fantomas Temą
Octavia Spencer - formos vandens

Geriausias antrojo plano aktorius

Kristoforo Plummer - Visi pinigai pasaulyje
Hugh Grantas - Padingtono 2
Sam Rockwell - Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris - NUGALĖTOJAS
Willem Dafoe - Floridos Projektų
Woody Harrelson - Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris

EE kylanti žvaigždė apdovanojimas (už kurį balsavo visuomenei)

Danielis Kaluuya - NUGALĖTOJAS
Florencija-Pugh
Joshas O'Connor
Tessa Thompson
Timothee Chalamet

Išskirtinis debiutas pagal britų rašytojas, direktoriaus ar gamintojo

Ghoul
Nesu ragana - NUGALĖTOJAS
žandikaulio
Karalystė JAV
ledi Makbet

Filmas ne anglų kalba

Elle
Pirmiausia jie nužudė mano tėvas
The tarnaitę - Nugalėtojas
LOVELESS
pardavėjas

Geriausias dokumentinis

Miestas vaiduoklis
nesu Jūsų Negro - NUGALĖTOJAS
Ikaras
Nepatogi tęsinys
Jane

Geriausi animacinių filmų

Coco - NUGALĖTOJAS
Loving Vincent
mano gyvenimas kaip cukinija

Geriausias originalus scenarijus

Get Out
aš, Tonya
Lady Bird
Shape vandens
trijų skydų Už EBBING, Misūris - NUGALĖTOJAS

Geriausiai pritaikyta Scenarijaus

Skambinkite man Jūsų vardas - NUGALĖTOJAS
mirties Stalino
kino žvaigždės ne mirti Liverpulyje
Molly rungtynes
Paddington 2

Geriausia originalią muziką

"Blade Runner 2049 - Benjaminas Wallfisch Hans Zimmer
Tamsiausia Valanda - Dario Marianelli
Dunkirk - Hansas Zimmer
fantomas Tema - Jonny Greenwood
Shape vandens - Alexandre Desplat - NUGALĖTOJAS

Geriausia kinematografija

"Blade Runner 2049 - Roger Deakins - NUGALĖTOJAS
Tamsiausia Valanda - Bruno Delbonnel
Dunkirk - Hoyte van Hoytema
vandens Forma - Dan Laustsen
Trys skydų Už EBBING, Misūris - Ben Davis

Geriausias redagavimas

Kūdikių tvarkyklės - Jonathanas Amos, Paulius Machliss - NUGALĖTOJAS
"Blade Runner 2049 - Joe Walker
Dunkirk - Lee Smith
Shape vandens - Sidnėjus Wolinsky
Trys Skelbimų lentos Už EBBING, Misūris - Jon Grigalius

Geriausias gamyba ir projektavimas

Gražuolė ir pabaisa - Sara Greenwood Katie Spencer
"Blade Runner 2049 - Dennisas Gassner Alessandra Querzola
Tamsiausia Valanda - Sara Greenwood Katie Spencer
Dunkirk - Natanas Crowley Gary Fettis
Shape vandens - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau - NUGALĖTOJAS

Geriausias kostiumų dizainas

Gražuolė ir pabaisa - Jacqueline Durran
Tamsiausia Valanda - Jacqueline Durran
Aš, Tonya - Jennifer Johnson
fantomas Tema - Pažymėti Tiltai - NUGALĖTOJAS
Shape vandens - Luis Sequeira

Geriausias makiažas ir plaukų

"Blade Runner 2049 - Donaldas Mowat Kerry Perspėti
tamsiausių valanda - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji -
NUGALĖTOJAS
Aš, Tonya - Debora" La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul - Danielis Phillipsas
stebuklas - Naomi Bakstad, Robertas Pandini Arjen Tuiten

Geriausias garso

Kūdikių tvarkyklės - Timas Cavagin, Marija, H. Ellis Julianas Slater
Blade Runner 2049 - Ronas Bartlett, Dougas Hemphillem, Markas Mangini "," Mac Rūta
Dunkirk - Richardas Kingas Greggas Landaker Gary A. Rizzo Pažymėti Weingarten - NUGALĖTOJAS
formos vandens - Krikščionių Cooke, Glen Gauthier, Natanas Robitaille, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jedi - Ren Klyce, Davidas Parkeris Michael Semanick Stuart Wilson Matthew Mediena

Geriausi specialieji Vizualiniai efektai

"Blade Runner 2049 - NUGALĖTOJAS
Diunkerko
Shape vandens
Star Wars: The Last Jedi
karo planetos Of The Apes

Britų trumpas animacija

Sergate širdies
Mamoon
poliai - Nugalėtojas

Britų trumpametražių filmų

Aamir
kaubojus dave - WINNER
skęstančiam žmogui
Darbo
Wren Berniukai

load...