Celebrity MakeUp atlikėjai Follow Instagram | LT.rickylefilm.com
Makiažas

Celebrity MakeUp atlikėjai Follow Instagram

Celebrity MakeUp atlikėjai Follow Instagram

"Celebrity makiažas menininkų turėtumėte laikytis ant Instagram ši apdovanojimai sezono

Apdovanojimai sezonas pačiame įkarštyje, o daugiau dėmesio skirti ceremonijų nei bet kada anksčiau, mes užsikabinęs.

Kas laimi didelius prizus?
Kas manimi priimant badass kalbas, kad bus padaryti žandikauliai sumažėjo ir kumščiais siurblys?
Kas dėvi dizainerio suknelę iš dviejų sezonų ateityje (ne, mes nesuprantame, kaip tai veikia arba)?

load...

Ir, svarbiausia (mums bent!), Kas arkliukas labiausiai lustworthy makiažas atrodo?

Būti pirmasis žinoti, atlikite šiuos makiažo menininkų kad celebs laikyti sparčiojo rinkimo už "Auksinių gaublių", "Oskarų", SAG apdovanojimų, arba žinote, tiesiog Popping out pieno pintos (nes jūs niekada nežinote, kur tie klastingi krūtys gali pop-up).

Makiažas Atlikėjas: Emily Cheng @emilychengmakeup
Įžymybė klientai: Yara Shahidi Ashley Graham
prekių ženklų ieškoti: Bold moteriškumas

load...

Makiažas menininko Daniel Martin @danielmartin
Įžymybė klientams Elisabeth Moss, Greta Gerwig
prekių ženklų ieškoti: A 10/10 nepriekaištinga bazę

Makiažas Atlikėjas: Pati Dubroff @patidubroff
Įžymybė klientai Margot Robbie Natalie Portman
prekių ženklų ieškoti: Gana su krašto

Makiažas Atlikėjas: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
Įžymybė klientai: Saoirse Ronan, Jessica Biel
prekių ženklų ieškoti: Atnaujinta senosios mokyklos Glamour

Makiažas Atlikėjas: Quinn Murphy @quinnmurphy
Įžymybė klientai: Alison Brie, Dakota Fanning
prekių ženklų ieškoti: išsiskirti, kirčiuotas funkcijų

Makiažas Atlikėjas: tyron Machhausen @tyronmachhausen
Įžymybė klientai: Jessica Chastain, Naomi Watts
prekių ženklų išvaizdą: Klasikinis ir švarus

Makiažas Atlikėjas: Marija Phillipsas @maryphillips
Įžymybė klientai: Olivia munn, Hailee Steinfeld
prekių ženklų ieškoti: spindinčią odą, Sutvarkyta antakius

Makiažas Atlikėjas: Hung Vanngo @hungvanngo
Įžymybė klientai: Emilija Ratajkowski Kate Bosworth
prekių ženklų išvaizdą: Smokin 'karšto

Makiažas menininko Patrick Ta @patrickta
Įžymybė klientai: Chrissy Teigen Gigi Hadid
prekių ženklų ieškoti: žudikas kontūrai

Makiažas Atlikėjas: Georgie Eisdell @georgieeisdell
Įžymybė klientai: Claire Foy, Sophie Turner,
prekių ženklų ieškoti: šviesus ir drąsių lūpas

Makiažas Atlikėjas: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
Įžymybė klientai: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
prekių ženklų ieškoti: Classic su Tvist

Makiažas Atlikėjas: Kira Nasrat @kiranasrat
Įžymybė klientai: Natalija Dyer, Jessica Alba
prekių ženklų išvaizdą: Fresh odą, babydoll akis

Makiažas Atlikėjas: Molly Stern @mollyrstern
Įžymybė klientai: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
prekių ženklų ieškoti: Mažiau yra daugiau

load...